Súťaž o pivo má svojho víťaza

V piatok 27.11.2015 sme odovzdali výhru víťazovi našej druhej súťaže. Víťazom sa stal pán Sloviak, ktorému ešte raz srdečne gratulujeme a prajeme príjemné chvíle pri užívaní si výhry. V hre bolo 12 pív Steiger. Výhru víťazovi odovzdal spolumajiteľ firmy(konateľ firmy) pán Ing. Vladimír Križek a riaditeľ marketingu, pán Rastislav Kaválek.

Chystáme pre Vás i ďalšie súťaže a aby ste o ne neprišli, dajte PÁČI sa mi našej stránke alebo sledujte našu web stránku www.stavospolturzovka.sk a budete vždy informovaní.

Fotky z odovzdávania ceny:

Výherca súťaže Rigips

 

Aktuálne akcie

👩‍🍳 🔥 🍗 🥓 🥩 🧺 ☀️ 👨‍🍳

Aj vy zbožňujete tie vône gulášu, grilovaného mäska, klobások, slaninky či rýb, syrov, .... ? Konečne nastáva čas vrátiť sa do záhrad, altánkov či obľúbených terás a vychutnávať si nielen tieto fajnotky, ale aj chvíle s rodinou a priateľmi.

U nás nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje pohodlie - od stoličiek, lavičiek, hojdačiek až po kompletný terasový set či gril a mnohé iné.

Prajeme vám, milí zákazníci, veľa neprihoreného jedla a zábavných okamihov! 😎

Jar je pre niekoho najkrajším obdobím v roku. 🌱🌷

Prečo? .. pretože z každej práce vykonanej na jar máme počas roka úžitok a radosť. Či už v záhrade v podobe úrody alebo okolo domu v podobe nového oplotenia či dlažby. 🍒🍏🍐🥦🍅🏠🏡

Prinášame Vám ďalšiu jarnú ponuku dlažieb od spoločnosti Semmelrock Slovensko. Ak vydlaždíte ešte na jar, máte nielen výhodnejšiu cenu, ale aj potešenie z novej dlažby po celý rok. Ponuka je platná do konca júna.

🧱 OBĽÚBENÁ "VASPO AKCIA" JE SPÄŤ🧱

Tak, ako to už býva zvykom, akcia na všetky obklady od spoločnosti VASPO STONE - obkladový kameň sa na jar vracia. Akcia platí až do začiatku leta.

Veríme, že si vyberiete svojho favorita. 😉

Rekonštrukcia "na kompletku" alebo úplne nový dom?

🚪🔑🗝🚪🔑🗝🚪🔑🗝🚪🔑🗝🚪
Možno sa Vám bude hodiť naša akcia dvere + zárubňa + kľučka. Akcia už práve beží.

Veríme, že Vám naša ponuka zapadne do interiéru. 🙃

🌷 DLHODOBO VÝHODNÉ JARNÉ CENY 🌷

Tentokrát sme pre Vás, milí zákazníci, prichystali veľmi výhodné ceny na kvalitné záhradnícke substráty značky AGRO.
75 L - 6,67 €
50 L - 4,98 €
20 L - 2,50 €
Ak potrebujete doplniť po zime i kôru do záhrady, aj tú nájdete u nás v 70 L balení.

PO ZIMNOM SPÁNKU, HOR SA S NAMI DO ZÁHRADY! 👩‍🌾 👨‍🌾